I Zlot Smerfów


Świat nigdy już nie będzie taki sam. Tak twórcy Ingressa rozpoczynają opis tej gry.

Brzmi jak propaganda, gra jak gra. Ale Ci, którzy zaangażowali się w tę zabawę wiedzą, że jakaś prawda w tym jest. Kto by pomyślał, że można się tak zżyć z grupą “obcych” ludzi. Bo ta gra to nie piksele, to przede wszystkim LUDZIE, których w innym przypadku nigdy byśmy nie spotkali. Ludzie, którzy wpierw okazują się naszymi sąsiadami, następnie ogrom pseudonimów z internetowych komunikatorów, które, wraz z operacjami, FSami, Mission Dayami, Anomaliami, przypisujemy rzeczywistym ludziom – bo mimo, że cała gra jest wirtualna, to ludzie są prawdziwi. Wiele z nich jest w ciągłym pędzie po kolejne zdobycze, misje, statystyki. Czas zaburzyć to status quo.
Proponujemy wspólne spotkanie. Z dala od skupisk portali, checkpointów, zieleni do skoszenia (15 minut spacerem od ośrodka jest portal na którym można podtrzymać sojournera).

Będzie czas na podzielenie się anegdotami, zabawę i zwykłe rozmowy.

Spotykamy się w bazie Kucoby. Impreza zaplanowana jest od piątku do niedzieli, ale jest możliwość rozpoczęcia pobytu w czwartek ze względu na wolny dzień. Jeśli ktoś ma ochotę to niech zabiera rodzinę, by go/jej nie wyklęła i miał gdzie wracać.

Szczegóły na stronei organizatora: http://smerfozlot.pl