II kwartał 2017

Dwanaście do zera!

Właściwie mógłbym już nić więcej nie napisać. Ale napiszę. Nie było jeszcze takiego kwartału. Nigdy. Dwanaście wygranych cykli z rzędu to dominacja absolutna. Zieloni nie istnieją. I to jest smutne, bo grać nie ma przeciw komu. Rywalizujemy więc sami ze sobą. StE2017. Rankingi w TheGrid. Moje skromne wyliczanki. Nadeszły wakacje a zielonych nie ma. Chodźcie wyjedziemy gdzieś w okolice Księżyca, to może coś pograją. A ostatni cykl wygrany przez Zielonych to ten sylwestrowy, na początku roku. Czyli wygraliśmy już 23 cykle z rzędu. Poważnie. Jestem załamany. 

 Nie pozostaje więc nic innego jak przejść do ogłoszeń wyników indywidualnych.

Kwartał wygrywa gracz znany dotąd raczej z bezkompromisowego rozstrzeliwania wszelkiej zieleniny niż z mozolnego zapinania poletek. Fiodorek3. Choć kiedy spojrzałem w statystyki… 11 miejsce w roku 2015, 13 w roku 2016, 11 w poprzednim kwartale. Wychodzi na to, że tej strony naszego kolegi Żaby dotąd nie doceniały. Fiodorek3 nie wygrał żadnego cyklu ale był systematyczny. Zdobywał punkty w każdym podliczeniu. Osiem razy był w pierwszej dziesiątce. Najwyższa lokata – trzecia. Wystarczyło do zwycięstwa. Gratulacje!

Na pudle znalazł się jeszcze jagoku oraz pele2210. Czołówka nam się więc wymieniła a różnica między pierwszym a drugim graczem była minimalna.

Punktowało 154 graczy. 30 więcej niż ostatnio. I dobrze, bo dotąd tendencje były spadkowe. Pojawiło się trochę starych nicków w zestawieniu. Może to syndrom nadchodzących wakacji?

Wielu uników podczas dalekich wyjazdów życzy Jogypai.

 PS. Tabela z pełnymi wynikami w arkuszu tutaj.

 

2
AgentIle razy w 50Ile razy w top 5Ile zwycięstwPunkty
1Fiodorek31220496
2jagoku1240491
3pele22101271477
4Jogypai1230471
5Makuja1131444
6Hiacyntus1210424
7Saperancki1130418
8Kathna1053411
9StalloneTheBest1040404
10rcs31100368
11camaro11200360
12MarcuSiX1041347
13derpaulssen1111335
14Czeernik1100331
15Grabiszon1211308
16pegewu1100304
17adik00101100263
18msudul800260
19z0m83k800253
20DanDeeM1000252
21Ameba001710229
22Kaszany711224
23matysx20900222
24Strugal900219
25Lister88900214
26sledzik111100212
27kogutoo610193
28Vasilll800185
29Matufak1000185
30krigore800171
31WiekszeZuo610166
32Borodaty700160
3374pawel430155
34TalibPL600138
35margoz700131
36medved2810129
37stiopka700128
38olles76410122
39nerwin2014700113
40Kfiatuszek700112
41Veselkamita400109
42dexenxce511109
43Rosomak94300107
44vikingf400107
45Zofinka600102
46Baczu40098
47krzysiek9100A32097
48kobietawikinga22096
49niebieskazaraza30094
50LukeSkyWalkerPL30092
51falco7770090
52thortheasgard60089
53Wikingu21088
54dinusia4221086
55kazimoto7530085
56sq6nex20085
57tupir30083
58XiLoFo50080
59myszek70078
60Roxol930078
61Agiooshy30074
62Dauthi31167
63caligulian30066
64Giuseppe66630066
65Wonsz40063
66rYdzy30062
67Qrza30060
68Kon4dziK20057
69annaesz20054
70pasqdaa40053
71karbon8740052
72TRousek30051
73xfazax30051
74Bernard55511150
75WillyZanec11049
76EgonundKarl30048
77Kovalnet30048
78Tygrysek1111047
79klukak11046
80buccik2111046
81Maniacki8140046
82srchvnc10045
83kachula30044
84Niebieskooki30044
85hanab7230043
86maksymek10043
87McCool40043
883M4R10042
89PicoRinx10042
90Qrzy30041
91Vainek20040
92brian9710039
93justycha20039
94ell210036
95Goferek20035
96POR3C3K10035
97Ugete10034
98GoZeer20033